Adwokat i Radca Prawny

Adwokat i Radca Prawny Czy poszukujesz krótkiej porady prawnej, całościowego prowadzenia sprawy czy też nawet stałej obsługi prawnej swojego przedsiębiorstwa warto często skorzystać z usług profesjonalnego i zaangażowanego adwokata lub radcy prawnego. Wybór fachowca i powierzenie w jego ręce istotnych dla nas spraw stanowi często po prostu jedyne wyjście z sytuacji.

Aktualnie różnice pomiędzy Adwokatem a Radcą Prawnym są bardzo niewielki i sprowadzają się praktycznie do obrony w sprawach karnych. Adwokat może być takim obrońcą, zaś Radca Prawny dopiero od 1 stycznia 2015 roku. O tej zatem daty zatarte zostaną wszelkie praktyczne różnice w tych dwóch zawodach. Nie oznacza to jednak, iż osoby wykonujące zawód adwokata czy też radcy prawnego nie będą się od siebie różniły. Prawnicy ci odbyli bowiem różnego rodzaju szkolenia podczas aplikacji, a także często posiadają odmienne doświadczenie zawodowe. Domeną adwokatów w dużej liczbie przypadków jest prawo karne, zaś radcy prawni to często specjaliści w zakresie prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego. Warto zwracać zatem uwagę na to, w czym dany prawnik się specjalizuje. Idealnym zaś rozwiązaniem jest znaleźć taką Kancelarię Prawną, w której prawnicy będą się wzajemnie uzupełniać.

Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego Miecznikowska & Miecznikowski stanowią zespół biur prawnych, które mimo iż są niezależnymi od siebie podmiotami, to jednocześnie ściśle ze sobą współpracują, w tym celu, ażeby swoim Klientom zapewnić pomoc prawną na najwyższym poziomie. Kancelarię łączą specjalizacje Adwokata oraz Radcy Prawnego - zarówno prawo karne i prawo rodzinne, jak i prawo cywilne, handlowe oraz prawo autorskie. Możliwa jest zatem obsługa komplementarna.

Na stronie poza całkowicie typowymi działami, którymi charakteryzuje się niemalże każda wizytówka Kancelarii Adwokata lub Radcy Prawnego, prezentowana strona zawiera zakładkę "Porady Prawne". Dział ten ma specjalne znacznie, ponieważ prezentowane są w nim nieodpłatnie publikacje autorstwa prawników tworzących Kancelarie. Publikacje te zawierają w pełni unikalną treść i posiadają zarówno walor edukacyjny, są wyrazem poglądów prawnych prawników Kancelarii, ale również są świadectwem tego, że prawnicy ci posiadają bogatą wiedzę na tematy, które znajdują się w obszarze wykonywanej przez nich praktyki. Z lektury można zorientować się zatem, że ma się do czynienia z osobą fachowo przygotowaną do danego zagadnienia. Jednocześnie można poszerzyć własną wiedzę prawną.

Szczegóły strony www.kancelaria-mm.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelaria-mm.pl:

Adwokat i Radca Prawny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny googlebot 48

Lokalizacja firmy na mapie: