Biuro Turystyki Kulturowej PAWUK-esencja podróżowania

Biuro Turystyki Kulturowej PAWUK-esencja podróżowania Bieszczady – to magiczne góry, których piękno i tajemnica przyciąga ludzi od lat. Łagodne wzgórza połonin zachęcają do wędrowania, dzika przyroda do odkrywania jej tajemnic, ale to kultura tych gór współtworzona przez liczne narody, choć nieco zatarta dziejowymi zawieruchami, stanowi prawdziwą duszę tych gór. Zapraszamy na wycieczki w Bieszczady i nie tylko!
W naszej ofercie także wycieczki do Lwowa, na Słowację, Węgry, a także do Rumunii. Naszym klientom staramy się pokazać prawdziwą duszę odwiedzanych miejsc, dać możliwość spotkania i rozmowy z ludźmi, którzy tworzą niepowtarzalny klimat Karpat!
Zapraszamy Zielone Szkoły do poznawania bieszczadzkiej dzikiej przyrody, zgłębiania i czytania śladów historii. Aktywny wypoczynek zapewniamy podczas gier terenowych z interesującą fabułą, długich spacerów po bieszczadzkich połoninach oraz spływów kajakowych karpackimi rzekami.
Firmy, które chcą zapewnić swoim pracownikom odpoczynek również znajdą odpowiednią ofertę. Organizujemy tzw. Green Eventy - czyli integracje na łonie przyrody. W swojej ofercie mamy także imprezy integracyjne i organizację wyjazdów szkoleniowych do Lwowa, na Słowację czy Węgry.

Szczegóły strony wycieczki-bieszczady.pl:

Podlinkuj stronę wycieczki-bieszczady.pl:

Biuro Turystyki Kulturowej PAWUK-esencja podróżowania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny googlebot 61

Lokalizacja firmy na mapie: