NCS Sp. z o.o.

NCS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „NSC” Sp. z o.o. w Poznaniu jest działającą od grudnia 1993 roku polską spółką handlowo-produkcyjną z udziałem kapitału zagranicznego.
Terenem działalności przedsiębiorstwa jest przede wszystkim branża metalowa. Przeważająca część naszej produkcji kierowana jest na eksport.
Zarząd Spółki do chwili obecnej mieści się w Poznaniu natomiast produkcję realizujemy w Zakładzie NCS w Wałczu.
Podstawowe grupy asortymentowe naszej produkcji to:
metalowe palety magazynowo-transportowe i palety technologiczne specjalnego przeznaczenia (palety do szyb, do opon, do silników samochodowych itp.);
otwarte i zamknięte kontenery o pojemności od 10 do 40m³ na odpady komunalne, w tym także kontenery specjalne takie jak kontenery na odpady produktów chemicznych lub szczelne kontenery na produkty półpłynne (glony morskie, obornik itp.);
wyposażenie specjalne wózków widłowych: chwytaki, mini platformy robocze i pojemniki na odpady produkcyjne o pojemnościach od 600 do 1200l.

Strategią Spółki NCS jest bezustanny rozwój, poszukiwanie nowych obszarów produkcji, dlatego bazując na naszym bogatym doświadczeniu nie zamykamy się jedynie na produkty przedstawione na niniejszej stronie. W związku z tym zachęcamy Państwa do przesyłania zapytań ofertowych również na inne wyroby, jeśli uznają Państwo, że pasują one do przedstawionego profilu.

Szczegóły strony www.ncs.poznan.pl:

Podlinkuj stronę www.ncs.poznan.pl:

NCS Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 58

Lokalizacja firmy na mapie: