Sensorynka - centrum terapii i edukacji lublin

Sensorynka - centrum terapii i edukacji lublin Centrum Terapii i Edukacji Sensorynka jest przyjazne dla dzieci i otwarte na ich potrzeby.

Celem naszej pracy jest nawiązanie kontaktu z dzieckiem, zrozumienie jego indywidualnych potrzeb, mocnych stron i trudności rozwojowych.

Zapewniamy kompleksową diagnozę i terapię.

W zależności od potrzeb dziecka prowadzimy:

zajęcia logopedyczne - tel. 793 444 540
zajęcia z integracji sensorycznej - tel. 793 444 540
zajęcia z terapii pedagogicznej – reedukacja - kontakt Sensorynka
zajęcia z terapii ręki - tel. 512 155 126
zajęcia Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne - tel. 512 155 126
zajęcia Metodą Dobrego Startu - kontakt Sensorynka
zajęcia z wykorzystaniem Metody Domana - kontakt Sensorynka
zajęcia z kinezjologii edukacyjnej Dennisona - kontakt Sensorynka
zajęcia z wykorzystaniem alternatywnych metod porozumiewania się - kontakt Sensorynka
Joanna Szostak

Pedagog specjalny, terapeuta integracji sensorycznej. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem. Od dwudziestu lat pracuje w szkolnictwie specjalnym (w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Załuczu, później w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Lublinie). Współpracowała ze Studiem Działań Plastycznych i Terapeutycznych K2, oraz Poradnią dla Osób z Autyzmem prowadzoną przez Fundację Alpha.

W 2005 r., jako jedna z pierwszych osób w Lublinie, zaczęła pracować metodą integracji sensorycznej. Posiada uprawnienia do diagnozowania zaburzeń integracji sensorycznej i prowadzenia terapii jako certyfikowany terapeuta. Swoje kwalifikacje z zakresu diagnozy podnosiła, będąc na stażu u Zbigniewa Przyrowskiego. Gabinet zamieszczony jest na stronie PSTIS, którego jest członkiem.

Dążąc stale do podnoszenia swoich kwalifikacji, ukończyła liczne kursy z zakresu edukacji i terapii dzieci z autyzmem, terapii dzieci z upośledzeniem głębokim, szkolenia uprawniające do prowadzenia zajęć Metodą Ruchu Rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne (kurs I i II stopnia), kurs z terapii taktylnej wg. Swietłany Masgutowej i wiele innych.

Szczegóły strony www.sensorynka.pl:

Podlinkuj stronę www.sensorynka.pl:

Sensorynka - centrum terapii i edukacji lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 239

Lokalizacja firmy na mapie: