NOHATE SYNDICATE

NOHATE SYNDICATE NOHATE SYNDICATE to bardziej społeczność niż zwykły concept store. Tworzymy wyrafinowane a zarazem niemoralne T- shirty z rock-and-rollowym pazurem.
Nasza kooperacja z utalentowanymi europejskimi projektantami sprawia, że tworzymy najniezwyklejsze projekty, które pozwolą Wam wyrazić wszystko co chcecie przekazać za pomocą obrazka lub mocnego i błyskotliwego tekstu.
T-shirty czy koszulki jak wolicie je nazywać tworzymy z ogromnym zaangażowaniem.
Dzięki szerokiej gamie projektów każdy może znaleźć cos dla siebie: od hipsterskiego nadruku poprzez zadziorne i często kontrowersyjne obrazki aż do delikatnych pin-up girls. W naszych projektach pojawiają się też często oldschoolowe motywy, retro grafiki aż do szokujących i obrazoburczych napisów i sloganów.
Wszystko to znajdziecie na naszych koszulkach, które dostępne są na w na najlepszych portalach modowych, allegro oraz w sklepie internetowym www.noh8.eu lub www.noh8.pl
Nasze t-shirty zawsze są świeże i niepowtarzalne a nasze kolekcje są zawsze unikatowe. Możecie nas znaleźć na największych wydarzeniach modowych w kraju. m.in. FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

Szczegóły strony noh8.eu:

Podlinkuj stronę noh8.eu:

NOHATE SYNDICATE

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 125 Odwiedziny googlebot 107

Lokalizacja firmy na mapie: